+38 0 99 089 73 83

завжди на зв’язку!

Про нас:

Наша команда — це, вже роками спрацьована група людей, які займаються перевезеннями в прикарпатському регіоні. Основними критеріями нашої роботи є: безпека, оперативність, комфорт.

Ціни:

Основними напрямками на- шої роботи є:

  • перевезення VIP класу,
  • трансфери «стандарт»,
  • обслуговування екскурсій, конференцій чи корпоративів.
     
детальніше...

Наші авто:

Наш автопарк налічує більше 15 автівок різного класу, серед яких ви завжди зможете знайти саме ту автівку яка відповідатиме вашим вимогам і вашому статусу.

детальніше...

Ми працюємо на ринку автоперевезень уже більше 2-ох років, і за цей не досить великий проміжок часу вже встигли заробити хорошу репутацію серед замовників, а також базу постійних клієнтів. Основними критеріями нашої роботи є вчасність, швидкість та безпека перевезень, прості і зрозумлі тарифи. Замовте авто онлайн і будьте певні, що у назначений вами час у визначеному місці вас зустріне водій, який допоможе з вашим багажем, безпечно і швидко доставить вас до місця призначення. Також ми потурбуємося про ваші додаткові потреби: дитяче крісло, кріплення для лижного спорядження, додаткове місце для великогабаритного багажу, послуги екскурсовода, організація екскурсій.

Подорожуйте з Гроно!

 

© Гроно, 2011-2012
При використанні матеріалів сайту посилання на Гроно трансфер обов’язкове.